Klimatizace Jurajda

tel: 605 800 004
Přejít na obsah
 Klimatizace Jurajda
Váš dodavatel klimatizací na klíč
Jelikož jsme tak trochu patrioti :-) upřednostňujeme českého dodavatele velmi kvalitních zařízení zn.            
Tyto klimatizační jednotky se vyznačují svojí spolehlivostí, základní  záruční dobou 5 let bez podmínek, tichým chodem, vysokou účinností,  výborným záručním i pozáručním servisem a garancí dostupnosti náhradních  dílů. Nebráníme se ani jiným značkám jako například: LG, Samsung, Daikin a.t.d
Realizujeme všechny typy klimatizačních zařízení
Splitové i multisplitové jednotky
Nastěnné jednotky
Kazetové jednotky
Kanálové jednotky
Parapetní jednotky
Jednotky centrální klimatizace VRF - MDV
Podstropní jednotky
Zaměření zdarma :
Po obdržení vaší poptávky telefonem, mailem nebo prostřednictvím poptávkového formuláře vám zavoláme a stanovíme termín nezávazné prohlídky. Z ohledem na vaše přání poradíme, navrhneme potřebný výkon i  technické řešení. Zaměříme vše potřebné, to vše zdarma a nezávazně.
Cenová nabídka zdarma:
V co nejkratším termínu vypracujeme cenovou nabídku. Pokud nejste rozhodnuti pro konkrétní typ nebo značku klimatizační jednotky, vypracujeme více verzí a vy si můžete vybrat. Cenová nabídka vás k ničemu nezavazuje a je zcela zdarma.

Montáž:
Jestliže vám cenová nabídka vyhovuje a rohodnete se pro realizaci: Na běžnou dodávku a montáž nepožadujeme žádné zálohy předem. Montáž provádíme vždy v dohodnutém termínu, čistě, rychle a profesionálně. Po dokončení a zprovoznění zařízení uklidíme, odvezeme obaly a odpad z montáže. Doprava je po jižní Moravě zdarma.

Servis - údržba
Servis provádíme na požádání zákazníka. Nepodmiňujeme záruční dobu zařízení povinným a placeným servisem. Ovšem každé  zařízení, a to i klimatizace, potřebuje údržbu. Provozem klimatizace se usazují v zařízení plísně, bakterie a viry. Optimální je jednou ročně provést vyčištění, desinfekci a kontrolu zařízení. Využijte naší nabídky pravidelného servisu a nebudete na to muset myslet nebo si dělat upomínky v kalendáři.
Klimaspolservis, s.r.o.
Je společnost, kterou jsme založili za účelem poskytovat služby v oblasti servisu a údržby klimatizačních zařízení především pro fyzické osoby-nepodnikatele, kteří chtějí svojí klimatizaci udržovat v perfektní kondici. Levný servis a bezstarosný provoz je náš cíl.
Slávek Borovička
Jsem kytarista skupiny ex-ARGEMA. Nechal jsem si namontovat klimatizace do celého domku hlavně kvůli úspoře nákladů na topení. Tento systém vřele doporučuji. Neváhejte, funguje a ještě ušetříte!
Norsko
V Norsku, kde není tak rozšířená sít´ distribuce zemního plynu používají k vytápění tradičních obydlí především klimatizace, protože Norové vědí, že topení klimatizací je nejekologičtější a nejekonomičtější.
Norsko
Namontovali jsme klimatizace do pěti budov. Fungují spolehlivě už několik zim a majiteli ušetřily za topení nemálo "NOKŮ" (Norských Korun)
Norsko
V Norsku je podstatně více chladných dnů než v našich zeměpisných šířkách.
Chlazení klimatizací
Je  horký letní čas, kdy ani v noci teploty neklesají a vy netoužíte po  ničem jiném než se trochu ochladit. Klimatizace vám poskytne příjemné  prostředí, úlevu od nesnesitelného vedra a hlavně kvalitní spánek. Kromě chlazení také čistí vzduch od prachu a odvádí vlhkost, která vzniká například při sušení prádla nebo vaření.
Topení klimatizací
Většina  lidí neví, že  současně vyráběné klimatizace jsou ve své  podstatě  tepelnými čerpadly  s vysokou topnou účinností. V našich klimatických  podmínkách je jimi možné i celou zimu ekonomicky topit až do -25°C  venkovní teploty. U námi dodávaných invertorů se jedná o nejrychlejší  možné topení, kdy zmáčkutím jednoho tlačítka na dálkovém ovladači  zatopíte během několika málo minut. Pořizovací náklady jsou podstatně  nižší než montáž plynového vytápění s radiátory nebo podlahovým rozvodem. Provozní náklady jsou až 4x nižší. Tabulka srovnání nákladů Vám napoví.
Znáte jiný způsob topení, které v létě chladí? Klimatizace nabízí v podstatě pět  zařízení v jednom - chlazení - topení - čistička vzduchu - odvlhčování  - ventilátor. Neposlední výhodou je možnost požádat vašeho dodavatele o levnější sazbu el. energie (noční proud) na 20 hodin denně.

Akce - Klimatizační jednotka ACOND 3,5kW včetně montáže a 3m propojovacího potrubí za 23.900,- Kč bez DPH
akce platí pro region Jižní Moravy, Klimatizační jednotka ACOND ASA - 12 , včetně WI-FI, záruka 5let, servis není podmínkou.


Reference - nedávné úspěšné realizace
Klimatizace Norsko
V  Norsku, kde není tak rozšířená sít´ distribuce zemního plynu  používají  k vytápění tradičních obydlí především klimatizace, protože Norové  vědí, že topení klimatizací je nejekologičtější a nejekonomičtější. Je zde podstatně více chladných dnů než v našich zeměpisných šířkách. Namontovali  jsme klimatizace do pěti budov. Fungují spolehlivě už druhou zimu a  majiteli ušetřily za topení nemálo "NOKŮ" (Norských Korun).
Rudná u prahy
Hala   DC6 logistického centra Prologis. Namontovali jsme 14 ks 16ti kW  podstropních jednotek. Celý systém je ovládán centrálním pultem z  velína, nebo i na dálku přes internet. Po spuštění  bylo po ca. 90  minutách v hale o rozloze ca. 80x120 x 12m jako v ledničce a to při  venkovní teplotě kolem 30°C. Další   klimatizační jednotky jsme montovali i do kanceláří a serveru této   haly. Kompletní realizaci jsme stihli před požadovaným termínem
Jážlovice u Prahy
Logistická   hala Prologis, demontáž a likvidace nefunkčního a montáž nového VRV  systému. 8 vnitřních jednotek do kancelářských prostor. Bez jeřábu a  montážní plošiny do dvanácti metrů by byla montáž nemožná. Tuto zakázku  jsme zvládli za jeden týden.
Obec Svatobořice-Mistřín.
Dlouhodobě  spolupracujeme s obcí Svatobořice - Mistřín, pro kterou jsme  realizovali již několik projektů. Patří mezi ně například montáž  klimatizací do ordinací místního zdravotního střediska, realizace nové  vzduchotechniky při rekonstrukci restaurace KD nebo sestavení  vzduchotechniky s klimatizací v nově otevřené třídírně odpadů obce.
Středně velké realizace
Náplní  naší práce nejsou jen velké, ale hlavně střední a malé  projekty, ze  kterých jistě stojí za zmínku například montáž  vzduchotechniky a  klimatizačních jednotek pro firmu Medinox v Kyjově,  kde je velmi čisté  až sterilní prostředí při výrobě výživových doplňků a  kosmetiky. S  firmou Medinox udržujeme dlouhodobou spolupráci a  plánujeme další  projekty při její expanzi. Nesmíme zapomenout ani na  montáže pro firmy  Fides Agro Šardice a Lova Lovčice, kde jsme  realizovali klimatizace  kanceláří a také firmu Point CZ, která patří  již léta k našim  spokojeným zákazníkům.
Malé zakázky
Jednoduchých  klimatizačních jednotek jsme namontovali velmi mnoho, vždy se snažíme  vymyslet řešení jednoduché, tak aby se dělal co možná nejmenší zásah do  interiéru vašich bytů a domů. Většinou je montáž hotová za jeden den,  někdy jen za pár hodin. Po dokončení práce po sobě vždy uklidíme,  vysajeme, odvezeme nepotřebné kartony a obaly, které roztřídíme a  zavezeme na sběrný dvůr. Naučíme vás jak zacházet s ovladačem a  seznámíme se všemi funkcemi klimatizační jednotky.
kontakt a poptávkový formulář

QR kód
počítadlo.abz.cz

Klimatizace Jurajda, s.r.o. na Firmy.cz
Uložte si jednoduše kontakt
do vašeho telefonu
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
dceřiná spol. Klimatizace Jurajda, s.r.o.
Klimaspolservis, s.r.o.
Šardice 187, 696 13
IČ: 09883398
Tel: 605 800 004, 736 403 230
Zajišťujeme servis klimatizačních jednotek pro fyzické osoby
Klimatizace Jurajda, s.r.o.
Hovorany 319, 696 12 - mail info@klimajurajda.cz
tel:  605 800 004,  732 673 429
IČ: 047 48 182
Klimatizace jako chlazení sklepů a vinoték
Můžete chladit vinotéky, mělké sklepy a  sklady běžnou a cenově dostupnou klimatizací. Vyvinuli jsme jednoduchý  systém, kterým u běžné klimatizace snížíme chlazení až na 7°C. Toto  zařízení se hodí do vinoték, mělkých sklepů, které se za velkých veder  ohřívají a v zimě prochladnou, nebo na chlazení menších pivních skladů a  podobně.
Upravená klimatizace
Snížíme chlazení klimatizační jednotky až na 7 °C.
S  jednoduchou  elektronickou úpravou vám bude běžná klimatizace  sloužit stejně jako velmi drahé průmyslové chlazení. Žádné jiné  průmyslové chlazení neumí topit, což při požadavku na stejnou  teplotu po celý rok může být při promrzajícím sklepu problém. S naší  upravenou klimatizací lze i přitopit, takže udrží nastavenou teplotu +-1  °C po celý rok. Další výbornou vlastností našich  upravených  klimatizací je, že zároveň i odvádí vlhkost ze sklepů.
Financování
Nově nabízíme i možnost financovaní vašeho projektu.  Můžeme vám vyjít vstříc a již toto léto se příjemně ochladíte nebo  nastávající zimu levně zatopíte.

Jak na to ?
-- Nejdříve nás kontaktujte na tel: 605 800 004, nebo pomocí kontaktního formuláře.
-- Domluvíme si schůzku, sdělíte nám vaše přání či představu. My si zaměříme, zjistíme potřebné informace.
-- Zdarma vypracujeme nezávaznou kalkulaci.
-- Bude-li vám naše nabídka vyhovovat, nabídneme možnosti financování.
-- Garantujeme, že nabízená cena bude i cenou konečnou. Žádný poplatek ani úrok.
-- Odešleme žádost o financování do společnosti ESSOX a bude-li schválena, přistoupíme k realizaci projektu.
Klimatizace Jurajda, s.r.o. -  tel:   605 800 004
Hovorany 319, 696 12 HOVORANY
Klimaspolservis, s.r.o.
partner pro profesionální
servis klimatizací
Návrat na obsah